Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Nope

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Nope

Banorët e një gryke të vetmuar në brendësi të Kalifornisë dëshmojnë për një zbulim të çuditshëm dhe rrëqethës.

Titulli origjinal: Nope
Filmi fillon: 11.08.2022
Zgjatja e filmit: 130 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror, Fantazi
Aktorë: Daniel Kaluuya, Keke Palmer, Steven Yeun, Michael Wincott, Brandon Perea
Regjisori: Jordan Peele
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Banorët e një gryke të vetmuar në brendësi të Kalifornisë dëshmojnë për një zbulim të çuditshëm dhe rrëqethës.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu