Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Nji prej nesh

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Nji prej nesh

Një ish-ushtar vullnetar i luftës së Kosovës i rikthyer në Shqipëri për të vazhduar një karrierë policore në një Tiranë kaotike dhe të korruptuar, zgjidh një krim të bërë vetë nga ai.

Titulli origjinal: Nji prej nesh
Filmi fillon: 17.11.2022
Zgjatja e filmit: 108 Minuta
Shteti/Viti: ALB, RKS, MKD/2022
Lloji: Dramë, Krim
Aktorë: Alban Ukaj, Kasem Hoxha, , Alfred Trebicka, Enkel Gurakuqi, Sebina Matlija
Regjisori: Ergys Meta
Distributori: ERAFILM

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një ish-ushtar vullnetar i luftës së Kosovës i rikthyer në Shqipëri për të vazhduar një karrierë policore në një Tiranë kaotike dhe të korruptuar, zgjidh një krim të bërë vetë nga ai.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu