Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

My Big Fat Greek Wedding 3

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

My Big Fat Greek Wedding 3

Bashkohuni me familjen Portokalos në një udhëtim emocionues dhe gazmor plot dashuri në Greqi.

Titulli origjinal: My Big Fat Greek Wedding 3
Filmi fillon: 07.09.2023
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Komedi, Dramë, Romancë
Aktorë: Elena Kampouris, John Corbett, Louis Mandylor, Lainie Kazan, Nia Vardalos, Andrea Martin
Regjisori: Nia Vardalos
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bashkohuni me familjen Portokalos në një udhëtim emocionues dhe gazmor plot dashuri në Greqi.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu