Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Moonfall

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Moonfall

Me "Moonfall", Roland Emmerich i rikthehet zhanrit për të cilin fansat e tij e duan më shumë dhe frymëzon me kinemanë e mbushur me yje, aksionin e shkëlqyer dhe imazhet që të lënë pa frymë.

Titulli origjinal: Moonfall
Filmi fillon: 03.02.2022
Zgjatja e filmit: 120 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Donald Sutherland
Regjisori: Roland Emmerich
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Me "Moonfall", Roland Emmerich i rikthehet zhanrit për të cilin fansat e tij e duan më shumë dhe frymëzon me kinemanë e mbushur me yje, aksionin e shkëlqyer dhe imazhet që të lënë pa frymë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu