Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Monster Hunter

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Monster Hunter

Kur nënkolonelja Artemis dhe ushtarët e saj besnikë transportohen në një botë të re, ata përfshihen në një betejë të dëshpëruar për mbijetesë kundër armiqve të stërmdhenj me fuqi të pabesueshme. Filmi është i bazuar në video lojën Capcom.

Titulli origjinal: Monster Hunter
Filmi fillon: 25.02.2021
Zgjatja e filmit: 99 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Milla Jovovich, Diego Boneta, Ron Perlman, Tony Jaa, Jannik Schümann
Regjisori: Paul W.S. Anderson
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur nënkolonelja Artemis dhe ushtarët e saj besnikë transportohen në një botë të re, ata përfshihen në një betejë të dëshpëruar për mbijetesë kundër armiqve të stërmdhenj me fuqi të pabesueshme. Filmi është i bazuar në video lojën Capcom.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu