Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Mission: Impossible - Fallout

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Mission: Impossible - Fallout

Ethan Hunt dhe ekipi i tij, bashkë me disa aleatë të njohur, sfidojnë kohën pas një misioni të shkuar keq.

Titulli origjinal: Mission: Impossible - Fallout
Filmi fillon: 26.07.2018
Zgjatja e filmit: 147 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure, Triller
Aktorë: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Jeremy Renner
Regjisori: Christopher McQuarrie
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Ethan Hunt dhe ekipi i tij, bashkë me disa aleatë të njohur, sfidojnë kohën pas një misioni të shkuar keq.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu