Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Maybe I Do

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Maybe I Do

Michelle dhe Allen janë në një lidhje. Ata vendosin të ftojnë prindërit e tyre që më në fund të takohen për martesën. Rezulton se prindërit tashmë e njohin mirë njëri-tjetrin, gjë që çon në disa mendime të ndryshme për martesën.

Titulli origjinal: Maybe I Do
Filmi fillon: 02.03.2023
Zgjatja e filmit: 95 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Emma Roberts, Susan Sarandon, Diane Keaton, Richard Gere, William H. Macy
Regjisori: Michael Jacobs
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Michelle dhe Allen janë në një lidhje. Ata vendosin të ftojnë prindërit e tyre që më në fund të takohen për martesën. Rezulton se prindërit tashmë e njohin mirë njëri-tjetrin, gjë që çon në disa mendime të ndryshme për martesën.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu