Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Maya the Bee: The Honey Games

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Maya the Bee: The Honey Games

Kur Maja entuziaste, aksidentalisht turpëron perandoreshën e Buzztropoli, ajo duhet të testojë veten duke u bashkuar në një skuader me insekte dhe duke konkuruar në Lojërat e Mjaltit.

Titulli origjinal: Maya the Bee: The Honey Games
Filmi fillon: 22.02.2018
Zgjatja e filmit: 89 Minuta
Shteti/Viti: DEU/2018
Lloji: Animacion
Regjisori: Noel Cleary, Alexs Stadermann
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Kur Maja entuziaste, aksidentalisht turpëron perandoreshën e Buzztropoli, ajo duhet të testojë veten duke u bashkuar në një skuader me insekte dhe duke konkuruar në Lojërat e Mjaltit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu