Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Maya the Bee 3: The Golden Orb

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Maya the Bee 3: The Golden Orb

Kur Maya, një bletë e vogël kokëfortë, dhe miku i saj më i mirë Willi, shpëtojnë një princeshë milingonash, ata e gjejnë veten në mes të një beteje epike kundër insekteve që do t'i çojë në botë të reja të çuditshme dhe do të testojë miqësinë e tyre në kufijtë e saj.

Titulli origjinal: Maya the Bee 3: The Golden Orb
Filmi fillon: 10.02.2022
Zgjatja e filmit: 88 Minuta
Shteti/Viti: DEU/2021
Lloji: Animacion
Regjisori: Noel Cleary
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur Maya, një bletë e vogël kokëfortë, dhe miku i saj më i mirë Willi, shpëtojnë një princeshë milingonash, ata e gjejnë veten në mes të një beteje epike kundër insekteve që do t'i çojë në botë të reja të çuditshme dhe do të testojë miqësinë e tyre në kufijtë e saj.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu