Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Mavka: The Forest Song

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Mavka: The Forest Song

Mavka duhet të zgjedhë mes dashurisë dhe detyrës për të mbrojtur Zemrën e Pyllit.

Titulli origjinal: Mavka. Lisova pisnya
Filmi fillon: 24.08.2023
Zgjatja e filmit: 99 Minuta
Shteti/Viti: UKR/2022
Lloji: Animacion, Familjar, Fantazi
Regjisori: Oleh Malamuzh, Oleksandra Ruban
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Mavka duhet të zgjedhë mes dashurisë dhe detyrës për të mbrojtur Zemrën e Pyllit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu