Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Mary Poppins Returns

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Mary Poppins Returns

Dekada pas vizitës së saj të parë, dadoja magjike rikthehet për të ndihmuar të afërmit e Banks dhe fëmijët e Michael, për të kaluar situatën e vështirë në të cilën ndodhen.

Titulli origjinal: Mary Poppins Returns
Filmi fillon: 10.01.2019
Zgjatja e filmit: 130 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: 327, Familjar, Fantazi
Aktorë: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Meryl Streep, Ben Wishaw
Regjisori: Rob Marshall
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dekada pas vizitës së saj të parë, dadoja magjike rikthehet për të ndihmuar të afërmit e Banks dhe fëmijët e Michael, për të kaluar situatën e vështirë në të cilën ndodhen.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu