Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Martesa

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Martesa

Bekimi dhe Anita janë duke u martuar, por ajo nuk është në dijeni se ai është ende në dashuri me shokun e tij më të mirë Nolin.

Titulli origjinal: Martesa
Filmi fillon: 08.03.2018
Zgjatja e filmit: 97 Minuta
Shteti/Viti: RKS/2017
Lloji: Dramë, Romancë
Aktorë: Alban Ukaj, Adriana Matoshi, Genc Salihu
Regjisori: Blerta Zeqiri
Distributori: Bunker Film +

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bekimi dhe Anita janë duke u martuar, por ajo nuk është në dijeni se ai është ende në dashuri me shokun e tij më të mirë Nolin.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu