Marrowbone

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Marrowbone

Një i ri dhe katër motrat e vëllezërit e tij më të vegjël, të cilët kanë ruajtur sekretin e vdekjes së nënës së tyre në mënyrë që të mund të qëndrojnë së bashku, torturohen nga një prezencë e ligë në pronën e tyre, ku ata jetojnë.

Titulli origjinal: Marrowbone
Filmi fillon: 11.01.2018
Zgjatja e filmit: 110 Minuta
Shteti/Viti: ESP/2017
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: George MacKay, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Mia Goth, Matthew Stagg
Regjisori: Sergio G. Sánchez
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një i ri dhe katër motrat e vëllezërit e tij më të vegjël, të cilët kanë ruajtur sekretin e vdekjes së nënës së tyre në mënyrë që të mund të qëndrojnë së bashku, torturohen nga një prezencë e ligë në pronën e tyre, ku ata jetojnë.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu