Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Magic Mike's Last Dance

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Magic Mike's Last Dance

Pas një marrëveshjeje biznesi që dështoi, duke e lënë atë pa para dhe duke punuar si banakier në Florida, Mike kthehet përsëri në skenë. Ai udhëton në Londër me një grua të pasur, e cila e josh atë me një ofertë që nuk mund ta refuzojë.

Titulli origjinal: Magic Mike's Last Dance
Filmi fillon: 09.02.2023
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Komedi, Dramë
Aktorë: Channing Tatum, Salma Hayek Pinault, Ayub Khan Din, Jemelia George, Juliette Motamed
Regjisori: Steven Soderbergh
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pas një marrëveshjeje biznesi që dështoi, duke e lënë atë pa para dhe duke punuar si banakier në Florida, Mike kthehet përsëri në skenë. Ai udhëton në Londër me një grua të pasur, e cila e josh atë me një ofertë që nuk mund ta refuzojë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu