Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Lugina e djalit

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Lugina e djalit

Një grup të rinjësh vendosin të shkojnë për kamping në një zonë të thellë malore ku vihen në kontakt me një të keqe të ngecur nga e shkuara, si rrjedhojë ata bijnë preh e saj dhe perfshihen në një kasaphanë ku shumë prej pjestarëve të grupit humbin jetën. Toni lideri i grupit drejton të mbijetuarit drejt një hakmarrje të pamundur.

Titulli origjinal: Lugina e djalit
Filmi fillon: 19.05.2022
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2021
Lloji: Horror
Aktorë: Ergys Keta, Bujar Asqeriu, Xhani Demika, Enxhi Haxhiu, Jeta Faqolli, Arjana Shabani, Eraldo Keta
Regjisori: Edi Gjerani

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grup të rinjësh vendosin të shkojnë për kamping në një zonë të thellë malore ku vihen në kontakt me një të keqe të ngecur nga e shkuara, si rrjedhojë ata bijnë preh e saj dhe perfshihen në një kasaphanë ku shumë prej pjestarëve të grupit humbin jetën. Toni lideri i grupit drejton të mbijetuarit drejt një hakmarrje të pamundur.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu