Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Long Shot

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Long Shot

Kur Fred Flarsky ribashkohet me fiksimin e tij të parë, një prej femrave më influencuese në botë, Charlotte Field, ai e magjeps atë. Teksa ajo përgatitet për të konkuruar për Presidente, Charlotte punëson Fredin si shkruesin e fjalimeve të saj dhe këtu nisin debatet mes tyre.

Titulli origjinal: Long Shot
Filmi fillon: 02.05.2019
Zgjatja e filmit: 120 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi
Aktorë: Charlize Theron, Seth Rogen, O’Shea Jackson Jr., Andy Serkis, June Diane Raphael
Regjisori: Jonathan Levine
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur Fred Flarsky ribashkohet me fiksimin e tij të parë, një prej femrave më influencuese në botë, Charlotte Field, ai e magjeps atë. Teksa ajo përgatitet për të konkuruar për Presidente, Charlotte punëson Fredin si shkruesin e fjalimeve të saj dhe këtu nisin debatet mes tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu