Logan

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Logan

Në të ardhmen e afërt, Logan tashmë i plakur kujdeset për Profesorin X të sëmurë, në një strofull në kufirin Meksikan. Por, përpjekjet e Logan për t’u fshehur nga bota dhe trashëgimia e tij u afrohen fundit, kur një mutante e re mbërrin, e cila ndiqet nga forcat e errëta.

Titulli origjinal: Logan
Filmi fillon: 02.03.2017
Zgjatja e filmit: 137 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Richard E. Grant
Regjisori: James Mangold
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në të ardhmen e afërt, Logan tashmë i plakur kujdeset për Profesorin X të sëmurë, në një strofull në kufirin Meksikan. Por, përpjekjet e Logan për t’u fshehur nga bota dhe trashëgimia e tij u afrohen fundit, kur një mutante e re mbërrin, e cila ndiqet nga forcat e errëta.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

lorilolita, 16.03.2017

Logan

filmi me i mire i 2017 dhe i gjithe serise se filmave dedikuar wolverin

Ticianaa, 11.03.2017

Super film!!!!

oltibami, 05.03.2017

Super

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆