Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Like a Boss

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Like a Boss

Dy shoqe me ideale shumë të ndryshme themelojnë së bashku një kompani bukurie. Njëra prej tyre është më praktike, ndërsa tjetra kërkon të sigurojë pasurinë e jetës dhe të ketë një stil luksoz jetese.

Titulli origjinal: Like a Boss
Filmi fillon: 20.02.2020
Zgjatja e filmit: 83 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Komedi
Aktorë: Salma Hayek, Rose Byrne, Tiffany Haddish
Regjisori: Miguel Arteta
Distributori: CONSTANTIN FILM MKD DOOEL Skopje

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dy shoqe me ideale shumë të ndryshme themelojnë së bashku një kompani bukurie. Njëra prej tyre është më praktike, ndërsa tjetra kërkon të sigurojë pasurinë e jetës dhe të ketë një stil luksoz jetese.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu