Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Lightyear

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Lightyear

Historia e Buzz Lightyear dhe aventurat e tij "to infinity and beyond".

Titulli origjinal: Lightyear
Filmi fillon: 16.06.2022
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Animacion, Aventure, Aksion
Regjisori: Angus MacLane
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Historia e Buzz Lightyear dhe aventurat e tij "to infinity and beyond".

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu