Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Last Night In Soho

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Last Night In Soho

Një stiliste aspirante e modës është në gjendje të udhëtojë në kohë në vitet 1960, ku takon një këngëtare verbuese. Por magjepsja nuk është siç duket dhe ëndrrat e së kaluarës fillojnë të përplasen dhe të copëtohen në diçka më të errët.

Titulli origjinal: Last Night in Soho
Filmi fillon: 04.11.2021
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2021
Lloji: Triller, Mister
Aktorë: Anya Taylor-Joy, Thomasin McKenzie, Matt Smith, Terence Stamp, Diana Rigg
Regjisori: Edgar Wright
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një stiliste aspirante e modës është në gjendje të udhëtojë në kohë në vitet 1960, ku takon një këngëtare verbuese. Por magjepsja nuk është siç duket dhe ëndrrat e së kaluarës fillojnë të përplasen dhe të copëtohen në diçka më të errët.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu