Kong: Skull Island

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Kong: Skull Island

Një ekip eksploruesish dhe ushtarësh udhëtojnë drejt një ishulli të paeksploruar në Pacifik, të pavetëdijshëm se po kapërcejnë në një territor përbindëshash, ku përfshihet dhe mitiku Kong.

Titulli origjinal: Kong: Skull Island
Filmi fillon: 09.03.2017
Zgjatja e filmit: 120 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aventure, Fantazi
Aktorë: Tom Hiddleston, Brie Larson, Corey Hawkins, Samuel L. Jackson, John C. Reilly
Regjisori: Jordan Vogt-Roberts
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D

Përmbajtja

Një ekip eksploruesish dhe ushtarësh udhëtojnë drejt një ishulli të paeksploruar në Pacifik, të pavetëdijshëm se po kapërcejnë në një territor përbindëshash, ku përfshihet dhe mitiku Kong.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu