Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Knock at the Cabin

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Knock at the Cabin

Gjatë pushimeve, një vajzë dhe prindërit e saj merren peng nga të panjohur të armatosur, të cilët kërkojnë që familja të bëjë një zgjedhje për të shmangur apokalipsin.

Titulli origjinal: Knock at the Cabin
Filmi fillon: 02.02.2023
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Horror, Mister, Triller
Aktorë: Dave Bautista, Jonathan Groff, Ben Aldridge, Nikki Amuka-Bird, Kristen Cui
Regjisori: M. Night Shyamalan
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Gjatë pushimeve, një vajzë dhe prindërit e saj merren peng nga të panjohur të armatosur, të cilët kërkojnë që familja të bëjë një zgjedhje për të shmangur apokalipsin.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu