Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

King Richard

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

King Richard

Një vështrim mbi historinë se si yjet e tenisit Venus dhe Serena Williams arrijnë majat, pasi u trajnuan nga i ati i tyre, Richard Williams.

Titulli origjinal: King Richard
Filmi fillon: 02.12.2021
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Biografi, Dramë,
Aktorë: Will Smith, Demi Singleton, Saniyya Sidney, Jon Bernthal, Aunjanue Ellis
Regjisori: Reinaldo Marcus Green
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vështrim mbi historinë se si yjet e tenisit Venus dhe Serena Williams arrijnë majat, pasi u trajnuan nga i ati i tyre, Richard Williams.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu