Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Jurassic World: Fallen Kingdom

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Jurassic World: Fallen Kingdom

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre.

Titulli origjinal: Jurassic World: Fallen Kingdom
Filmi fillon: 07.06.2018
Zgjatja e filmit: 128 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, B.D. Wong
Regjisori: Juan Antonio Bayona
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ngjarje që do të çojë në zhdukjen e tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

LonaCrue, 04.07.2018

Skandal

Tmerrësisht i dobët si nga casti i aktorëve si nga dialogjet klishe për të mos folur për gabimet trashanike në zhvillimin e ngjarjeve e në kalimin nga njëra skenë.në tjetrën

PokoLoko, 10.06.2018

Jurassic words fallen kingdom

Ishte nje filem super dhe mendoj se e gjithe salla 1 qe e pame filmin ne premieren e tij te pare e kane pelqyer.Ishte filmi me i bukur qe kam pare