Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Jumanji: Welcome to the Jungle

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Jumanji: Welcome to the Jungle

Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës, duke u shndërruar në personazhet që zgjodhën në lojë.

Titulli origjinal: Jumanji: Welcome to the Jungle
Filmi fillon: 28.12.2017
Zgjatja e filmit: 119 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aventure, Aksion, Komedi
Aktorë: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan
Regjisori: Jake Kasdan
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës, duke u shndërruar në personazhet që zgjodhën në lojë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu