Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Juliet, Naked

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Juliet, Naked

"Juliet, Naked" është historia e Annie (e dashura e duruar e Duncan) dhe romancës së saj transatlantike me këngëtarin dhe kompozitorin dikur të admiruar, Tucker Crowe.

Titulli origjinal: Juliet, Naked
Filmi fillon: 10.01.2019
Zgjatja e filmit: 97 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Rose Byrne, Ethan Hawke, Chris O'Dowd
Regjisori: Jesse Peretz
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

"Juliet, Naked" është historia e Annie (e dashura e duruar e Duncan) dhe romancës së saj transatlantike me këngëtarin dhe kompozitorin dikur të admiruar, Tucker Crowe.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu