Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Johnny English Strikes Again

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Johnny English Strikes Again

Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e të gjithë agjentëve të fshehtë në Britani, Johnny English detyrohet të rikthehet dhe pse në pension, për të gjetur piratin që organizoi sulmin.

Titulli origjinal: Johnny English Strikes Again
Filmi fillon: 20.09.2018
Zgjatja e filmit: 88 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Komedi
Aktorë: Rowan Atkinson, Ben Miller, David Mumeni, Jake Lacy, Miranda Hennessy
Regjisori: David Kerr
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e të gjithë agjentëve të fshehtë në Britani, Johnny English detyrohet të rikthehet dhe pse në pension, për të gjetur piratin që organizoi sulmin.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu