Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

John Wick: Chapter 4

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

John Wick: Chapter 4

John Wick zbulon një rrugë për të mposhtur The High Table. Por përpara se të fitojë lirinë e tij, Wick duhet të përballet me një armik të ri me aleanca të fuqishme anembanë globit dhe forca që i kthejnë miqtë e vjetër në armiq.

Titulli origjinal: John Wick: Chapter 4
Filmi fillon: 23.03.2023
Zgjatja e filmit: 169 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Donnie Yen, Ian McShane
Regjisori: Chad Stahelski
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

John Wick zbulon një rrugë për të mposhtur The High Table. Por përpara se të fitojë lirinë e tij, Wick duhet të përballet me një armik të ri me aleanca të fuqishme anembanë globit dhe forca që i kthejnë miqtë e vjetër në armiq.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu