Jeta Mes Ujërave

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Jeta Mes Ujërave

Një mekanik i pakënaqur dhe gruaja e tij e papunë përballen me zhdukjen e papritur të vajzës së tyre.

Titulli origjinal: Jeta Mes Ujërave
Filmi fillon: 20.07.2017
Zgjatja e filmit: 75 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2017
Lloji: Dramë
Aktorë: Jorida Meta, Kastriot Shehi, Enxhi Cuku, Klodian Hoxha
Regjisori: Ardit Sadiku
Distributori: Ardit Sadiku Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një mekanik i pakënaqur dhe gruaja e tij e papunë përballen me zhdukjen e papritur të vajzës së tyre.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Emigranti, 02.07.2017

Shum Origjinal

Jemi lodhur me filmat fantashkenc ose thriller, Jeta mes ujrave eshte per tu vlersuar shum per realitetin e hidhur që trajton, ku nuk egziston me komunikimi si ne familje ashtu dhe ne shoqeri, gjithashtu kete film duhet ta shikosh te pakten 2 her qe te japesh nje vlersim e them kte nisur nga filmat Surreal qe kan poshtuar ekranet tona. Un personalisht nuk jam kritik arti por per tu vlersuar edhe me shum eshte aktrimi I persosur I aktoreve nje bravo e madhe dhe gjith atyre qe bene te mundur realizimin e këtij filmi.

Trego më shumë Trego më pak