Jackie

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Jackie

Menjëherë pas vrasjes së presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parë Jacqueline Kennedy lufton me hidhërimin dhe traumën e humbjes për të rigjetur besimin, për të ngushëlluar fëmijët e saj dhe për të rikonfirmuar trashëgiminë historike të të shoqit.

Titulli origjinal: Jackie
Filmi fillon: 19.01.2017
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: CHL, USA/2016
Lloji: Dramë, Biografi
Aktorë: Natalie Portman, Peter Sarsgaard, Greta Gerwig, Billy Crudup, Max Casella
Regjisori: Pablo Larraín
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Menjëherë pas vrasjes së presidentit John F. Kennedy, Zonja e Parë Jacqueline Kennedy lufton me hidhërimin dhe traumën e humbjes për të rigjetur besimin, për të ngushëlluar fëmijët e saj dhe për të rikonfirmuar trashëgiminë historike të të shoqit.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu