Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

I Still Believe

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

I Still Believe

Historia e vërtetë e jetës së yllit muzikor Jeremy Camp dhe rrugëtimit të tij në dashuri e humbje të saj.

Titulli origjinal: I Still Believe
Filmi fillon: 26.03.2020
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Dramë, Muzikfilm, Romancë
Aktorë: K.J. Apa, Britt Robertson, Melissa Roxburgh, Shania Twain
Regjisori: Andrew Erwin, Jon Erwin
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e vërtetë e jetës së yllit muzikor Jeremy Camp dhe rrugëtimit të tij në dashuri e humbje të saj.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu