Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

House of Gucci

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

House of Gucci

Tre dekada dashurie, tradhëtie, dekadence e hakmarrjeje që përmbyllen me një vrasje. Në "House of Gucci" do të tregohet se ç'do të thotë një mbiemër, sa vlen, dhe sa larg mund të shkojë një familje për të mbajtur kontrollin në dorë.

Titulli origjinal: House of Gucci
Filmi fillon: 25.11.2021
Zgjatja e filmit: 157 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Krim, Dramë, Triller
Aktorë: Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto, Al Pacino
Regjisori: Ridley Scott
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Tre dekada dashurie, tradhëtie, dekadence e hakmarrjeje që përmbyllen me një vrasje. Në "House of Gucci" do të tregohet se ç'do të thotë një mbiemër, sa vlen, dhe sa larg mund të shkojë një familje për të mbajtur kontrollin në dorë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu