Hereditary

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Hereditary

Kur drejtuesja e familjes Graham vdes, familja e të bijës nis të zbulojë sekrete të fshehta e gjithnjë e më të tmerrshme rreth prejardhjes së tyre.

Titulli origjinal: Hereditary
Filmi fillon: 21.06.2018
Zgjatja e filmit: 127 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro
Regjisori: Ari Aster
Distributori: Imperial

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur drejtuesja e familjes Graham vdes, familja e të bijës nis të zbulojë sekrete të fshehta e gjithnjë e më të tmerrshme rreth prejardhjes së tyre.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

JhinKhada, 11.07.2018

Thjesht... i dobet :/ jam 20 vjec dhe me ka emocionuar me pak se nata para krishtlindjeve.

ÇakalliNates, 12.06.2018

Super

Per te gjithe ata qe duan horror, ja ku e keni filmin e duhur