Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Hellboy

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Hellboy

Bazuar në novelat grafike e Mike Mignola, Hellboy, gjendet i kapur mes të mbinatyrshmes dhe njerëzores, në betejë me magjistaren e lashtë të vendosur për hakmarrje.

Titulli origjinal: Hellboy
Filmi fillon: 11.04.2019
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Daniel Dae Kim, Sasha Lane
Regjisori: Neil Marshall
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Bazuar në novelat grafike e Mike Mignola, Hellboy, gjendet i kapur mes të mbinatyrshmes dhe njerëzores, në betejë me magjistaren e lashtë të vendosur për hakmarrje.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu