Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Familja Ime e Përbindshme

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Familja Ime e Përbindshme

Për të shpëtuar Baba Yaga dhe Renfield nga kthetrat e gjahtarit të përbindëshave Mila Starr, Familja Wishbone shndërrohet edhe një herë në një Vampir, Përbindësh Frankenstein, një Mumje dhe një Ujk. Me ndihmën e tre lakuriqëve të natës të tyre shtëpiakë, familja niset përsëri në një aventurë të re nëpër botë për të shpëtuar miqtë e tyre, takojnë miq të rinj, dhe arrijnë të kuptojnë se 'Askush nuk është i përsosur' - edhe të gjithë mund të gjejnë lumturinë.

Titulli origjinal: Happy Family 2
Filmi fillon: 08.02.2024
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: DEU, GBR/2021
Lloji: Animacion
Regjisori: Holger Tappe
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Për të shpëtuar Baba Yaga dhe Renfield nga kthetrat e gjahtarit të përbindëshave Mila Starr, Familja Wishbone shndërrohet edhe një herë në një Vampir, Përbindësh Frankenstein, një Mumje dhe një Ujk. Me ndihmën e tre lakuriqëve të natës të tyre shtëpiakë, familja niset përsëri në një aventurë të re nëpër botë për të shpëtuar miqtë e tyre, takojnë miq të rinj, dhe arrijnë të kuptojnë se 'Askush nuk është i përsosur' - edhe të gjithë mund të gjejnë lumturinë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu