Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Halloween Ends

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Halloween Ends

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode arrin një kulm drithërues në këtë pjesë të fundit të historisë.

Titulli origjinal: Halloween Ends
Filmi fillon: 13.10.2022
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, James Jude Courtney, Will Patton, Rohan Campbell, Kyle Richards
Regjisori: David Gordon Green
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode arrin një kulm drithërues në këtë pjesë të fundit të historisë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu