Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të sjelle fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

Titulli origjinal: Guardians of the Galaxy Vol. 3
Filmi fillon: 04.05.2023
Zgjatja e filmit: 149 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Komedi, Aventure
Aktorë: Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Dave Bautista, Elizabeth Debicki, Karen Gillan
Regjisori: James Gunn
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të sjelle fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu