Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Gjurmë pa shenjë

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Gjurmë pa shenjë

Historia e dashurisë mes një djali me emrin Maxim dhe vajzës me emrin Izabela. Nga dy botë të ndryshme. Maxi shkrimtar, një djalë me një botë e shpirt të pasur dhe Izabela, vajza e një deputeti i cili ishte i përfshirë në punë të pista i cili e kërcënon Maxin që të mos takohet e mos t’i afrohet më të bijës. Jeta e Maxim ndryshon. Ai futet në burg, i kërkohet që të ketë tjetër identitet dhe të jetojë jetën e dikujt tjetër. E gjithë kjo me kushtin që të mbronte jetën e të vëllait. Pas kësaj, Maxin nisin e përdorin për punët e tyre të pista, për larje hesapesh e në fund … i vrasin edhe vëllanë. Nga ky moment Maxi ndryshon. Ndryshon për keq, i erren sytë dhe vret këdo që i del para.

Titulli origjinal: Gjurmë pa shenjë
Filmi fillon: 20.01.2022
Zgjatja e filmit: 120 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2021
Lloji: Aksion, Dramë, Romancë
Aktorë: Maxim Aladini, Enkelejda Fishekaj, Keisi Medini, Lorenc Kaja, Dritan Ajdini
Regjisori: Maxim Aladini
Distributori: AL Production

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e dashurisë mes një djali me emrin Maxim dhe vajzës me emrin Izabela. Nga dy botë të ndryshme. Maxi shkrimtar, një djalë me një botë e shpirt të pasur dhe Izabela, vajza e një deputeti i cili ishte i përfshirë në punë të pista i cili e kërcënon Maxin që të mos takohet e mos t’i afrohet më të bijës. Jeta e Maxim ndryshon. Ai futet në burg, i kërkohet që të ketë tjetër identitet dhe të jetojë jetën e dikujt tjetër. E gjithë kjo me kushtin që të mbronte jetën e të vëllait. Pas kësaj, Maxin nisin e përdorin për punët e tyre të pista, për larje hesapesh e në fund … i vrasin edhe vëllanë. Nga ky moment Maxi ndryshon. Ndryshon për keq, i erren sytë dhe vret këdo që i del para.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu