Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Ghostbusters: Afterlife

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ghostbusters: Afterlife

Kur një nënë dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata fillojnë të zbulojnë trashëgiminë sekrete që u la pas gjyshi i tyre dhe lidhjen e tyre me Ghostbusters.

Titulli origjinal: Ghostbusters: Afterlife
Filmi fillon: 25.11.2021
Zgjatja e filmit: 124 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Komedi, Krim
Aktorë: Paul Rudd, Finn Wolfhard, Sigourney Weaver, Bill Murray, Carrie Coon
Regjisori: Jason Reitman
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur një nënë dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata fillojnë të zbulojnë trashëgiminë sekrete që u la pas gjyshi i tyre dhe lidhjen e tyre me Ghostbusters.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu