Geostorm

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Geostorm

Kur rrjeti i satelitëve të projektuar për të kontrolluar klimën globale nis të sulmojë Tokën, do të kemi një luftë me kohën për të zbuluar rrezikun e vërtetë, përpara se stuhia të zhdukë nga faqja e dheut gjithçka dhe këdo.

Titulli origjinal: Geostorm
Filmi fillon: 19.10.2017
Zgjatja e filmit: 119 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aksion, Fantazi, Triller
Aktorë: Gerard Butler, Abbie Cornish, Ed Harris, Andy Garcia, Jim Sturgess
Regjisori: Dean Devlin, Danny Cannon
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D

Përmbajtja

Kur rrjeti i satelitëve të projektuar për të kontrolluar klimën globale nis të sulmojë Tokën, do të kemi një luftë me kohën për të zbuluar rrezikun e vërtetë, përpara se stuhia të zhdukë nga faqja e dheut gjithçka dhe këdo.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu