Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Frozen II

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Frozen II

Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

Titulli origjinal: Frozen II
Filmi fillon: 22.11.2019
Zgjatja e filmit: 103 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Aktorë: Kristen Bell, Evan Rachel Wood, Jonathan Groff
Regjisori: Chris Buck, Jennifer Lee
Distributori: 2i Film d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu