Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Freestyle to Montenegro

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Freestyle to Montenegro

Në verën e vitit 1987, Tonin Gjini notoi nga Shqipëria në Jugosllavi, në kërkim të lirisë. Tri dekada më vonë, ai viziton rishtas vendet dhe rikrijon ngjarjet e asaj përvoje të paharruar.

Titulli origjinal: Freestyle to Montenegro
Filmi fillon: 30.09.2021
Zgjatja e filmit: 72 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2021
Lloji: Dokumentar
Aktorë: Tonin Gjini, Aleksandër Ruçi, Mehdi Muriqi, Zef Bregu
Regjisori: Ardit Sadiku
Distributori: Ardit Sadiku Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në verën e vitit 1987, Tonin Gjini notoi nga Shqipëria në Jugosllavi, në kërkim të lirisë. Tri dekada më vonë, ai viziton rishtas vendet dhe rikrijon ngjarjet e asaj përvoje të paharruar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu