Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Zjarrëfikës me Zemër

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Zjarrëfikës me Zemër

Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja Xhorxhia Nolan ëndërron të bëhet femra e parë zjarrfikëse në botë. Kur një zjarrvënës misterioz fillon të nisë zjarre në Broadway, zjarrfikësit e Nju Jorkut fillojnë të zhduken. Kryebashkiaku i Nju Jorkut e thërret babanë e Xhorxhias, Shaun, të rikthehet nga pensioni për të udhëhequr hetimin për zhdukjet. E dëshpëruar për të ndihmuar të atin dhe për të shpëtuar qytetin e saj, Xhorxhia maskohet si një djalë i ri i quajtur "Xho" dhe bashkohet me një grup të vogël zjarrfikësish të që përpiqen të ndalojnë zjarrvënësin.

Titulli origjinal: Fireheart
Filmi fillon: 29.02.2024
Zgjatja e filmit: 92 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2022
Lloji: Animacion
Regjisori: Theodore Ty, Laurent Zeitoun
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja Xhorxhia Nolan ëndërron të bëhet femra e parë zjarrfikëse në botë. Kur një zjarrvënës misterioz fillon të nisë zjarre në Broadway, zjarrfikësit e Nju Jorkut fillojnë të zhduken. Kryebashkiaku i Nju Jorkut e thërret babanë e Xhorxhias, Shaun, të rikthehet nga pensioni për të udhëhequr hetimin për zhdukjet. E dëshpëruar për të ndihmuar të atin dhe për të shpëtuar qytetin e saj, Xhorxhia maskohet si një djalë i ri i quajtur "Xho" dhe bashkohet me një grup të vogël zjarrfikësish të që përpiqen të ndalojnë zjarrvënësin.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu