Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Finding Your Feet

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Finding Your Feet

Në prag të daljes në pension një grua snobe e shtresës së mesme, zbulon se burri i saj e ka tradhtuar me mikeshën e saj më të mirë dhe detyrohet të zhvendoset me motrën e saj boheme.

Titulli origjinal: Finding Your Feet
Filmi fillon: 02.08.2018
Zgjatja e filmit: 111 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2018
Lloji: Komedi
Aktorë: Imelda Staunton, Timothy Spall, Celia Imrie, David Hayman, John Sessions
Regjisori: Richard Loncraine
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në prag të daljes në pension një grua snobe e shtresës së mesme, zbulon se burri i saj e ka tradhtuar me mikeshën e saj më të mirë dhe detyrohet të zhvendoset me motrën e saj boheme.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu