Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ferrari

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ferrari

Në verën e vitit 1957, me perandorinë e makinave të Enzo Ferrarit në krizë, ish-vrapuesi i kthyer në sipërmarrës e shtyn veten dhe garuesit e tij drejt skajit ndërsa nisen në Mille Miglia, një garë e pabesë, 1600 kilometra në të gjithë Italinë.

Titulli origjinal: Ferrari
Filmi fillon: 28.12.2023
Zgjatja e filmit: 130 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Biografi, Dramë, Histori
Aktorë: Shailene Woodley, Adam Driver, Sarah Gadon, Penélope Cruz, Patrick Dempsey
Regjisori: Michael Mann
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në verën e vitit 1957, me perandorinë e makinave të Enzo Ferrarit në krizë, ish-vrapuesi i kthyer në sipërmarrës e shtyn veten dhe garuesit e tij drejt skajit ndërsa nisen në Mille Miglia, një garë e pabesë, 1600 kilometra në të gjithë Italinë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu