Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Fatman

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fatman

Një Santa Claus i trazuar, joortodoks po lufton për të shpëtuar biznesin e tij në rënie. Ndërkohë, Billy, një 12 vjeçar i lënë pas dore dhe me zhvillim të parakohshëm, punëson një vrasës me pagesë për të vrarë Santa-n, pasi mori një copë qymyr në çorapet e tij.

Titulli origjinal: Fatman
Filmi fillon: 01.04.2021
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Komedi, Aksion
Aktorë: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste, Chance Hurstfield, Shaun Benson
Regjisori: Eshom Nelms, Ian Nelms
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një Santa Claus i trazuar, joortodoks po lufton për të shpëtuar biznesin e tij në rënie. Ndërkohë, Billy, një 12 vjeçar i lënë pas dore dhe me zhvillim të parakohshëm, punëson një vrasës me pagesë për të vrarë Santa-n, pasi mori një copë qymyr në çorapet e tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu