Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Fast & Furious 9

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fast & Furious 9

Cypher kërkon ndihmën e Jakob, vëllait të vogël të Dom për të marrë hak ndaj Dom dhe grupit të tij.

Titulli origjinal: F9 - Fast & Furious 9
Filmi fillon: 17.06.2021
Zgjatja e filmit: 145 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Aventure, Triller
Aktorë: Vin Diesel, Charlize Theron, Helen Mirren, Lucas Black, Michelle Rodriguez
Regjisori: Justin Lin
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Cypher kërkon ndihmën e Jakob, vëllait të vogël të Dom për të marrë hak ndaj Dom dhe grupit të tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu