Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Fast X

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fast X

Gjatë shumë misioneve dhe kundër mosmarrëveshjeve të pamundura, Dom Toretto dhe familja e tij kanë mposhtur dhe mposhtur çdo armik në rrugën e tyre. Tani, ata duhet të përballen me kundërshtarin më vdekjeprurës me të cilin janë përballur ndonjëherë. I nxitur nga hakmarrja, një kërcënim i tmerrshëm del nga hijet e së kaluarës për të shkatërruar botën e Domit dhe për të shkatërruar gjithçka -- dhe këdo -- që ai do.

Titulli origjinal: Fast X
Filmi fillon: 17.05.2023
Zgjatja e filmit: 141 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Jason Momoa, Rita Moreno
Regjisori: Louis Leterrier
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Gjatë shumë misioneve Dom Toretto dhe familja e tij kanë mposhtur çdo armik në rrugën e tyre. Tani, ata duhet të përballen me kundërshtarin më vdekjeprurës me të cilin janë përballur ndonjëherë. I nxitur nga hakmarrja, një kërcënim i tmerrshëm del nga hijet e së kaluarës për të shkatërruar botën e Domit, gjithçka -- dhe këdo -- që ai do.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu