Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

Titulli origjinal: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
Filmi fillon: 01.08.2019
Zgjatja e filmit: 135 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren
Regjisori: David Leitch
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu