Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Fantastic Four

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Fantastic Four

Katër të rinj transportohen në një univers të rrezikshëm, i cili ndryshon formën e tyre fizike në mënyrë tronditëse. Të katërt duhet të mësojnë të shfrytëzojnë aftësitë e tyre të reja dhe të punojnë së bashku për të shpëtuar Tokën nga një ish-mik i kthyer në armik.

Titulli origjinal: The Fantastic Four
Filmi fillon: 06.08.2015
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA/2015
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan, Jamie Bell
Regjisori: Josh Trank
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Katër të rinj transportohen në një univers të rrezikshëm, i cili ndryshon formën e tyre fizike në mënyrë tronditëse. Të katërt duhet të mësojnë të shfrytëzojnë aftësitë e tyre të reja dhe të punojnë së bashku për të shpëtuar Tokën nga një ish-mik i kthyer në armik.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu